جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان سامان برگزار شد

هجدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سامان به منظور بررسی و تصویب موضوعات جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، پیش از ظهر پنج‌شنبه با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

کد خبر: 167567 تاریخ انتشار: 1400/12/14 08:31:33
نمایش: 176
اخبار
اين جلسه با مهمترين دستورات جلسات از جمله گزارشي از پيگيري مصوبات قبل جلسه، آواربرداري جنب مدرسه رياحي شهر سامان، کمک به دانش‌آموزان بي‌بضاعت به مناسب عيد نوروز، جابه‌جايي مدارس دهستان شوراب صغير، ايمني مدارس در ايام نوروز و ارائه گزارش عملکرد نهضت سوادآموزي در اين شهرستان برگزار شد.

 در ادامه اين جلسه ، سرپرست فرمانداري شهرستان سامان گفت: شوراهاي آموزش و پرورش تجلي مشارکت مردم و مسوولان است و همدلي و همراهي اين دو زمينه تحقق اهداف بلند نظام تعليم و تربيت را فراهم مي کند.

محمدتقي گنجعلي افزود: شوراهاي آموزش و پرورش با بهره‌گيري از خرد جمعي و ظرفيت‌هاي محلي و منطقه‌اي به ارتقاي کمي و کيفي مدارس کمک شاياني مي کنند.

در ادامه اين نشست، عبدالرضا خسروي سرپرست آموزش و پرورش شهرستان سامان اظهار داشت: شوراي آموزش و پرورش نياز به مشارکت خانواده‌ها، مدارس و همچنين حضور فعال اعضاي آن در ارائه راهکارهاي مناسب براي پيشبرد اهداف نظام تعليم و تربيت دارد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/12/24